7/24 Veteriner Hekim Destek Hattı Tel: 0212 263 31 10
Anasayfa  >  HİZMETLER


Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar $Hizmetleri

Kan tahlili, hemogram, idrar tahlili, dışkı tahlili, deri bakısı (wood lambası, görüntülü mikroskobik bakı), özel hematolojik testler, spesifik hastalık testleri ve kan parazit testleri modern cihazlarımız eşliğinde yapılmaktadır.

Teşhis Tedavi Aşılama

Teşhis $Tedavi $Aşılama

Deneyimli hekim kadromuz ile sağlıklı, hijyenik bir ortamda teşhis ve tedavi olanağı sunmaktayız.

Operasyon Hizmeti

Operasyon $Hizmeti

Operasyon ciddi bir iştir. Bizde bunun farkında olarak gerek otomatik solunum ve kapalı devre anestezi cihazımız, gerekse operasyon riskini minumuma indirmek için her türlü teknik donanıma sahip operasyon salonumuzda yıllardır güven içinde hizmet vermekteyiz.

Dijital Röntgen

Dijital $Röntgen

Tamamen günümüz teknolojini taşıyan dijital C kollu skopi (Röntgen) ile bir kaç dakika içinde dijital görüntüleme. Aynı zamanda operasyonlar sırasındaki özel uygulamalar da en büyük yardımcımız.

Endoskopi

Endoskopi

Dahili vakalarda güvenilir tanı yapabilmek için...

Doppler Ultrason

Doppler $Ultrason

Karaciğer, böbrek, idrar kesesi, prostat, kalp, safra kesesi, dalak gibi organ kontrollerinde ve gebelik teşhisinde 2D, 3D, 4D görüntü alabilen dijital renkli doppler ultrasonumuz hızlı ve güvenli bir teşhis için en büyük yardımcılarımızdan ...

Diş Sağlığı

Diş $Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı kuşkusuz beslenmede en önemli faktör olarak yer almaktadır. Kliniğimizde diş taşı temizliği, diş çekimi, diş dolgusu yapılmaktadır.

Mikroçip Uygulama

Mikroçip $Uygulama

Yeni kabul edilen yasalar ile yurt dışına giriş çıkışlarda ve pet kayıt sisteminin yenilenmesi nedeniyle yurt içinde de zorunlu hale gelen mikroçip uygulamalarını kliniğimizde uzun süreden beri uygulayarak çalınma ve kaybolma gibi bir durumda hasta sahiplerimize petlerine ulaşma kolaylığı sağlıyoruz.

Cryaljet

Cryaljet

Kriyo cerrahi, dermatolojide pek çok iyi huylu ve kötü huylu tümöral oluşumların, papillamatöz karakterli üremelerin tedavisinde uzun sürelerden beri kullanılan ve oldukça başarılı sonuçlar veren etkin bir metotdur. Sıvı azot ile dondurma (-196 derecede) tekniğine dayanan bu yöntem anestezi gerektirmemesi ve uygulama kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir.

Elektrokoter

Elektrokoter

Dokuların yakılması olan koterizasyon uygulamaları dermatoloji ve estetik cerrahide kolaylık sağlayan lokal anestezi ile uygulanabilen pratik ve etkin bir yöntemdir. Ağız, burun, göz ve kulak gibi hassas mukozalarda şekillenen üremelerin tedavisinde de hassas akım ayarı yapabilen elektrokoteri uzun yıllardan beri güvenle kulanmaktayız.

EKG

EKG

EKG kalp hızı, ritmi ve fonksiyonu, kalp kasında şekillenen hasar ve kalbin yapısındaki anormallikler hakkında bilgi verir. Kısaca hastanın yaşamsal fonksiyonlarının kontrollerinin otomatik olarak takibini yapan ve aynı zamanda yoğun bakım monitörü olarakda kullanılan, petler için özel tasarımlı EKG'miz ile her saniye onların sağlığının takipçisiyiz.

Göz Muayenesi

Göz $Muayenesi

Standart göz muayene yöntemleri yanında Tonometri, Shimmer ve Fluoresin pepper test gibi spesifik göz muayeneleri ile erken tanı ve tedavi olanağı sunuyoruz.

Lazer Terapi

Lazer $Terapi

Özellikle kas iskelet sistemine ait, kireçlenme, eklem zorlanmaları ve travmalarına bağlı ağrıların ve semptomların tedavisiyle birlikte lazer cerrahisinde, doku onarımlarında ve enflamasyonlarda etkin olarak kullanılmaktadır.

Yoğun Bakım Ünitesi

Yoğun $Bakım $Ünitesi

Kritik durumdaki hastaların yaşamsal ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılanabilmesi için.

Petshop

Petshop

Zengin çeşitleri ile seçim alternatifi sunan PETSHOP'umuz da tüm ihtiyaçlarınızı bulabilir veya sipariş ederek istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Pet Kuaförü

Pet $Kuaförü

Çarşamba günleri hariç, sabah 09:00 akşam 19:00 arası kuaför hizmeti verilmektedir.

Sitemizde yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktayız. Detaylar ile "Aydınlatma ve Rıza Metni" için tıklayınız.